Oto pełna oferta szkoleń marki Quality Power


Shopify Business Expert

Autorskie szkolenie sprzedaży na platformie Shopify. Zawiera ono obszerną wiedzę odnośnie konfigurowania sklepu aż do rozpoczęcia całego procesu sprzedażowego. Wiedza ta pozwala mi tworzyć sklepy które generują dla mnie zyski na poziomie kilkuset złotych dziennie. Zainteresowany ? - Sprawdź jakie moduły na ciebie czekają na stronie prezentacji klikając przycisk poniżej.


Allegro Gaming Starter

Rozpocznij swoją przygodę na platformie Allegro. Rozkręć sprzedaż produktów cyfrowych takich jak gry oraz kody licencyjne już w pierwsze dni od szkolenia. Pokażemy ci jak zautomatyzować procesy związane z wystawianiem aukcji, wysyłaniem produktów, oraz z jakich źródeł najlepiej nabywać produkty.


Amazon KDP Master

Zbudujemy od podstaw dochód pasywny oparty na tworzeniu produktów graficznych z poziomu twojego komputera. Szkolenie jest idealne dla osób które chcą zacząć sprzedaż na cały świat i masowo publikować produkty takie jak książki i kolorowanki na platformie Amazon KDP. Sprawdź moduły klikając poniżej.


WordPress Website Creator

Zbudujemy sklep internetowy oparty o platformie WordPress z systemem Woocommerce, zaimportujemy aukcje prosto ze sklepu na allegro. Od podstaw pokażemy jak zainstalować hosting i domene więc każda nawet najbardziej początkująca osoba da sobie radę. Bonusowo dorzucimy wtyczki które zwiększają sprzedaż w sklepach.


Tik Tok Game Changer

Zdobądź większy rozgłos na platformie Tik Tok, pokaże ci moje podejście biznesowe do tej platformy oraz mase tricków jak zwiększyć zasięgi na tej platformie. Dzięki Tik tokowi sam sprzedaje usługi i kursy w mojej firmie, od ciebie zależy czy pójdziesz moją przetartą drogą, czy też zagrasz na własną ręke.


Inteligentny Przedsiębiorca AI Smart Package

Sztuczna inteligencja to przyszłość, tylko od ciebie zależy czy wykorzystasz ją w swoim biznesie czy też przejdziesz obok niej obojętnie. Pokażemy ci narzędzia które pozwolą ci zaoszczędzić mase czasu w twojej firmie i zwiększą jej obroty już w pierwszych tygodniach.


Google Profile Marketing

Zostań królem wizytówki Google i wypozycjonuj się wyżej niż twoja konkurencja. Zdobądź niesprawiedliwą przewagę biznesową nad innymi firmami. W wieku XXI jeżeli nie ma twojej firmy w internecie to tak jakby nie istniała lub zabijała własny potencjał. Sprawdź moduły szkolenia klikając niżej.


Exclusive Beauty Web

Stwórz ekskluzywną stronę twojej marki beauty. Pokaże ci jak oszczędzić ponad 20% na oprogramowaniu OptimizePress i stworzyć luksusową stronę. Dodatkowo połączymy stronę z systemem BOOKSY który umożliwi bookowanie wizyt przez klientów / klientki online. Zwiększ liczbę klientów już teraz !


Premium Course Creation

Całe know how na tacy jak rozpocząć sprzedaż szkoleń online połączona z tworzeniem marki osobistej w internecie bazujące na mojej wiedzy. Od podstaw stworzymy platforme szkoleniową, przejdziemy przez proces nagrywania kursu a także pokaże ci narzędzia jakich sam używam w biznesie. Dołącz już teraz !


Pakiet Wszystkich Kursów Quality Power

Cała wiedza marki Quality Power ! 7 kursów szkoleniowych z platform SHOPIFY / WORDPRESS / ALLEGRO / AMAZON / GOOGLE / TIK TOK + AI. Otrzymujesz całą moją wiedzę niezbedną do sprzedawania w internecie oraz budowaniu marki osobistej. Sprawdź poniżej .

© Quality Power. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Page Created with OptimizePress